Otobüs Bileti

Online otobüs bileti satın alma ya da rezervasyon işlemlerinizi sitemiz üzerinden sadece 3 adımda kısa bir süre içerisinde yapabilir ve en uygun otobüs biletine sahip olabilirsiniz. Ucuz otobüs bileti bulabilmek için bilet satışı yapan firmaları tek tek dolaşmanıza, tüm gününüzü bilet aramakla geçirmeye gerek kalmadı. Sitemiz üzerinden dilediğiniz yere dilediğiniz firma ile en uygun fiyatlar dahilinde gitmek mümkün.

Online Otobüs Bileti

Online Otobüs Bileti Sorgulama

Online olarak otobüs bileti satın almak için sitemizde bulunan bilet sorgulama alanına, "nereden - nereye, yolcu sayısı, yolculuk tarihlerinizi" girmeniz ve ardından "bileti ara" butonuna basmanız yeterli olacaktır. Bir kaç saniye süren işleminizin ardından karşınıza belirlediğiniz kriterlerde, otobüs firmaları, seferleri ve fiyatları karşılaştırmalı olarak karşınıza çıkacaktır. Sizin için en uygun olan otobüs biletini seçtikten sonra koltuk seçimi yapmanız gerekecektir. Seçtiğiniz firmanın boş koltukları arasında dilediğiniz yeri seçip, ardından biletinizi satın almak için bir sonraki adıma geçmeniz gerekecektir. Son adımda, iletişim bilgileriniz ve kart bilgileriniz istenecektir.

Eksiksiz ve doğru bir şekilde bilgilerinizi girdikten sonra 3d "Güvenli Ödeme Sistemi" ile %100 güvenli online otobüs biletinize sahip olacaksınız. Bilet alma işleminizin ardından belirttiğiniz cep telefonuna ve e-posta adresinize otomotik olarak bilet bilgileriniz gelecektir. Bundan sonrası seyahatiniz için hazırlık yapmanız için yeterli olacaktır.

Yeni Havalimanı Haberleri