Onur Air

onur_air_ucak-biletiİstanbul merkezli kurulan ve özellikle Batı Avrupa’ya düzenlediği seferler ile ün kazanan Onur Air, Türkiye’deki çalışmalarını her geçen gün daha ileri boyuta taşıyor. Yine Türkiye’nin farklı yerlerine uçuş seferleri düzenleyen Onur Air, yirmi iki adetlik uçak filosuyla hizmet veriyor. Şirketin tarifeli ve tarifesiz olarak toplamda seksen altı adet uçuş noktası var. Uç Türkiye uç sloganı ile hizmet veren Onur Air, 1992 yılında kuruldu. Yirmi seneyi aşkın tecrübesi ile Türkiye’nin en eski havayolu şirketlerinden bir tanesi olan firma, 2013 yılında el değiştirdi. Firmanın yirmi yıllık sahibi Cankut Bagana, 2013 yılında şirketi iki yüz elli milyon dolar karşılığında satmıştır. Onur Air’in merkezi İstanbul’da bulunan Atatürk Havalimanı’dır.

Onur Air Şirketi

Finansal değeri ile de Türkiye’nin en değerli şirketlerinden bir tanesi olan Onur Air şirketi, 1992 yılından bu yana başarılı uçuşlar gerçekleştiriyor. Şirket yirmi farklı ülkeye uçuş gerçekleştirdiği için tarihte Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olarak ünlenmişti. Şimdilerde de benzeri unvanlarla sık sık anılan bu şirket, ilk seferlerine kiralık iki adet uçakla başlamıştı. Kuruluşunun 11. yılında, 2003’te düşük fiyatlı yerel uçuşlarını başlatan şirket, Türkiye’de düşük fiyatlı yerel uçuşlar gerçekleştiren ilk şirketlerden bir tanesidir. Firma yolcu taşıma kapasitesi ile her geçen gün büyüyen bir şirkettir. Şirketin elde edilen verilere göre yıllık taşıdığı yolcu sayısı bir buçuk milyona yakındır.

Onur Air Firması

Teknik bakım merkezine sahip uçuş firmalarından bir tanesi olan Onur Air firması, filosunda barındırdığı uçakların bakımlarını kendi imkanları ile gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin ünlü firmalarından olan Onur Air, hem yurtiçi, hem de yurtdışı uçuşlar gerçekleştirenler ve bu uçuşlarda kaliteyi yakalamak isteyenler için ideal bir tercih olacak. Firma yerel ve düşük ücretli uçuşlara önem veren ve aynı zamanda yurtdışı uçuşlarında da müşterilerinin karşısına çeşitli imkanlarla çıkan bir firma… Bu sayede gerek yurtiçinde, gerekse de yurtdışında Onur Air ile istediğiniz noktada, kaliteli bir uçuşu, ucuza gerçekleştirebilirsiniz. Firma sadece kaliteli seviyesini yakalamayı ya da sadece düşük ücretli uçuşlar gerçekleştirmeyi hedeflemiyor. Onur Air bu iki hizmeti müşterilerine aynı anda ve en iyi şekilde sunmayı amaçlıyor.

Onur Air Taşımacılık

Şirketin tam adı Onur Air Taşımacılık… Onur Air, Türkiye’de düzenlediği seferleri no-frills seferler olarak düzenlemektedir. Türkiye’nin bilindik markalarından bir tanesi olan bu şirketin seferleri arasında, maddi bakımdan işinize yarayacak özel kampanyalar bulabilirsiniz. Türkiye’nin havayolunda öncü ve ucuz şirketlerinden bir tanesi olarak ilk defa piyasaya çıkan Onur Air, bu tavrını hala korumaktadır ve yine yerel uçuşlarını oldukça uygun fiyatlara sunmaktadır. Özellikle yerel uçuşlar konusunda tercih edebileceğiniz bu firmayı, Avrupa’ya ve Batı Avrupa’ya düzenlenen seferleri ile de gönül rahatlığı ile dilediğiniz zaman tercih edebilirsiniz.

Yeni Havalimanı Haberleri