Online kayıt 

Online kayıt Uçak yolculuğu diğer yolculuklara göre hızlı ve konforludur. En hızlı şekilde dilediğiniz yere varırken uçak yolculuğunun ayrıcalığını yaşarsınız. Bulutların üstünde kaliteli ve konforlu bir yolculuk için yapmanız gereken tek şey profesyonel ve kaliteli bir yolculukla uçmak olacaktır. Uçak yolculuğu diğer yolculuklara göre hem hızlı olmasıyla sizlere zaman kazandıracak hem de daha hızlı bir şekilde gerçekleştiği için yolculuğun bıraktığı yorgunluğu azaltmış olacaktır. Saatlerce yapacağınız bir yolculuk yerine hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan yere vardığınızda hem daha az yorulmuş hem de daha fazla vakit kazanmış olursunuz. Böylelikle uçak yolculuğunu ayrıcalığını da yaşarsınız. Yapacağınız yolculukta dilerseniz vip servisler ile ihtiyacınız olan yere rahat bir şekilde ulaşabilir ve huzurlu yolculuğunuza huzurlu ve rahat servis ile devam ederken en güzel yolculuğu yaşamanın memnuiyetini hissedeceksiniz.

Ucuz bilet almak için

Ucuz bilet sahibi olabilmek için yapmanız gereken en önemli şey tarihiniz iyi belirlemek ve promosyonlu biletlerden faydalanabilmek olacaktır. Promosyonlu biletlerin bitmesine izin vermeden en hızlı şekilde kararınızı vererek doğru bir yolculuk yaşayabilirsiniz. Yolculuğunuz boyunca huzurunu yaşayacağınız uçak ile diğer yolculuk çeşitlerinden daha uyguna daha hızlı bir yolculuğa sahip olabilirsiniz. Erken alınan uçak biletlerinde diğer yolculuklara göre daha uygun bir bilet sahibi bile olabilirsiniz. Böylelikle hızlı huzurlu ve güvenli yolculuğa en uygun fiyata yararlanabilir ve diğer yolculuklara göre en iyi hizmeti sağlamış olursunuz.

Bilet Sorgulamak İçin

Biletinizi sorgulayarak en iyi ve uygun bilete sahip olabilir ayrıca biletiniz ile ilgili işlemleri de görebilirsiniz. Tarih aralığını doğru seçtiyseniz yapmanız gereken en uygun bileti seçmek ve almak olacaktır. Biletiniz ile ilgili işlemleri de takip edebilecek ve doğru zamanda ve biletiniz ile ilgili bilgileri de öğrenebileceksiniz. Hem ucuz bilet için siteler aracılığıyla ucuz biletinizi BoraJet ile alırken hem de huzurlu bir yolculuğa doğru ve ucuz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Uçak yolculuğu en hızlı ve huzurlu bir yolculuk olmasıyla sizlerin en iyi hizmeti almasını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti de uçak yolculuğunun olmazsa olmazlarındandır.

Online Check İn İşlemleri

Online Check in işlemleri yaparak hızlı yolculuğunuza hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Check in işlemleri ile 24 saat öncesinden faydalanarak kaliteli yolculuğunuza dilediğiniz koltukta yapabilecek ve uçağınıza daha hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bagajınız olmaması durumunda hiçbir ek işlem yapmadan direk olarak uçağınıza binebilirsiniz. Bagajının olması durumunda da kontuarlar aracılığıyla işlemleriniz gerçekleştirebilir ve bagajınızın doğru ağırlıkta olması durumunda hiçbir ek işlem yapmadan yine en hızlı şekilde uçağına binebilirsiniz. Online Check in işlemlerini son 90 dakikaya kadar internet üzerinden yapabilecek ve dilediğiniz koltukta konforlu yolculuğunuzu yapma imkânı bulacaksınız. Hızlı bir şekilde uçağınıza binerek sıra beklememek için online Check in işlemleri güzel ve basit bir işlemdir.

Yeni Havalimanı Haberleri