Online İdo Bilet; İstanbul deniz otobüsleri yani İdo, şahsi araçları ile seyahat etmek isteyenler için geliştirilmiş ideal bir deniz yolu taşımacılığıdır. 1987 yılında, trafik sorununa bir çözüm bulmak ve deniz ulaşımını yaygınlaştırmak amacı ile kurulmuştur.Köprü ve otoyol trafiklerine takılmak, çile çekmemek ve rahatsız olmadan hızlı ve konforlu yolculuk için İdo seferlerini sitemiz üzerinden görebilir ve biletinizi bir kaç dakika içerisinde online olarak satın alabilirsiniz.


İndirimde olan ido bileti nasıl alabilirim?

İndirimde olan İdo biletini alıp ekomik seyahat etmek istiyorsanız, aşağıdaki kriterlerden birine sahip olmanız gerekmektedir.
-Öğrenci
-Basım
-Engelli
-Gazi
-65 Yaş Üstü
Yukarıdaki kriterlerden birine sahip iseniz, sizde indirimli İdo biletinden yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanı gereken sitemize girip, İdo bileti sorgulama ekranından "İndirimli" bölümüne tıklamanız olacaktır.

Online Olarak İdo Bileti Sorgulama

İdo bileti online olarak satın almak için bilet sorgulama ekranından İdo bileti'ni seçiniz. İstenilen bilgileri doğru girdiğinize emin olduktan sonra "Sefer Ara" butonuna basınız. Karşınıza çıkan tek ekran üzerinden sizin için en uygun olan İdo biletini seçin. Ardından "Sefer Bilgileri" bölümünden seçtiğiniz biletin bilgilerini detaylı olarak görebilirsiniz. Biletinizi detaylı bir şekilde kontrol ettikten daha sonra, "Satın Al" butonuna basıp, satın alma işleminize devam ediyorsunuz. Son adım, İletişim ve Kart bilgilerinizi girdikten daha sonra, 3d Güvenli Ödeme Sistemi ile en güveli şekilde biletinizi online olarak satın alabilirsiniz. 3havalimani.istanbul

Yeni Havalimanı Haberleri