Boeing 787 sadece havayolu şirketlerinin verimliliğini optimize etmekle ve yeni rota ağları açmak için değil, aynı zamanda yolcularına uçmak için daha kullanışlı ve daha rahat bir yolculuk sunmak için tasarlandı.

Büyük pencerelerden ve daha büyük kabinlerden daha temiz, daha sağlıklı hava ve dinamik LED aydınlatmaya kadar yolcu konforu her zaman Boeing 787 tasarımının kalbinde idi. Yenilikçi teknoloji, Boeing’in B787’yi optimize etmesine ve hava yolculuğu ile ilgili bazı rahatsız edici durumların ortadan kaldırılmasına izin verdi.

plures-ucak-kiralama-hizmetleri

Yeni filtreleme filtreleri havayı temizler, bakterileri, virüsleri ve kokuları giderir, böylece yolcular temiz ve sağlıklı havalarda nefes alabilirler. Boeing, gürültüyü, titreşimi ve türbülansı azaltarak yolculara daha pürüzsüz, daha sakin bir hava yolculuğu deneyimi sunan çok sayıda çözüm üretti. LED aydınlatma sistemi yolculuğun her bir parçası için mükemmel bir atmosfer sunarken kabin içindeki değişen parlaklık ve renk tonu, yolcuların ihtiyaçlarına daha iyi çözümler üretmek için tasarlandı.

Sadece yolcular için değil aynı zamanda daha az operasyonel maliyet ve daha yüksek gelir potansiyeli ile Havayolu şirketlerine avantajlar sunuyor. Düşük yakıt tüketimi ve daha yüksek hızlarla, havayolları artık pazarlarını genişletebiliyor. Bugüne kadar, yolcu ihtiyaçlarını karşılamak ve bir zamanlar imkansız bir rüyadan başka bir şey olmayan uzak mesafedeki destinasyonlara ulaşmak için dünyada 100’ün üzerinde direkt uçuş gerçekleştirildi.

Boeing 787, şu anda dünya çapında altı kıta müşterilerine hizmet veriyor.

İster iş amaçlı isterse de tatil için seyahat ediyorsanız, uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü sağlayacaktır.

ozel-ucak-kiralama-fiyatlari

Plures Havacılık, lider bir firma olma başarısını müşterilerini dinleyerek elde etmiştir. Bu bakımdan sağlamış olduğu hizmetler, herkesin beğenisini kazanmış ve uzun anlaşmalarla Plures birçok kez tercih edilmiştir. Özel uçakların nereden ve ne zaman kalkacağından, uçak içerisinde gerçekleştirilecek ikramların ne olacağına kadar her ayrıntı müşteriler ile konuşularak yerine getirilmektedir.

Detaylı Bilgi: http://www.ozelucakkirala.com/online-ucak

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi – EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy – Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
http://www.ozelucakkirala.com/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir