Bodrum Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için çeşitli ulaşım olanaklarına sahipsiniz. Bu anlamda seçme konusunda avantaj durumlarını karşılaştırarak belli bir yöntem seçmeniz mümkündür.

 

 Türk Hava Yolları otobüsleri ya da Turgut Reis, Bitez ve Gümbet

 

Türk Hava Yolları ile anlaşmalı bir şekilde çalışan Havaş otobüs firmasının bu iş için yetkilendirilmiş olan otobüsleri ile yaklaşık olarak 10 TL ücret karşılığında 45 ile 55 dakika arası değişen bir süre içerisinde Bodrum ilçesi merkezinde bulunan otogara ulaşabilirsiniz. Bunun tam tersi durumda söz konusudur, yani aynı şekilde ve aynı ücret karşılığında belli saatlerde kalkan

 

Havaş otobüsleri ile Bodrum Hava limanından merkeze aynı zaman zarfı içerisinde ulaşım sağlamanız mümkündür. Ayrıca bodrum hava alanı ile merkez arasında bir hat rotası olan Muttaş otobüsleri ile de aynı hizmeti almanız mümkündür. Firmanın kendi sitesine girerek ayrıntılı bilgiler edinmeniz durumu mümkündür. Bu anlamda seçim size kalmıştır. Ayrıca Atlas Jet‘in kendi yolcuları için hizmet veren Turgutreis, Bitez ve Gümbet otobüs firmalarının ücretsiz servisleri de bulunmaktadır. Atlas jetin sitesine girerek daha ayrıntılı bilgiler edinmeniz mümkündür.

 

Taksi

 

Bodrum Havalimanı’nda birçok taksi mevcuttur. Taksi güzergâhı ve fiyat listesi için iç hatlar çıkışta ya da dış hatlar çıkışında görevli olan personele sorabilirsiniz. Bu anlamda size yardımcı olacaklardır.

 

 Özel ulaşım firmaları ve araç kiralama

 

Ayrıca Bodrum ilçesinden merkeze ulaşım hizmeti veren birçok başka özel firma da mevcut olup. İniş bölümünde dışarı çıkar iken görmeniz mümkün olup bu anlamda ayrıcalığı ve konforu önemseyen kişiler için bazı ideal alternatifler de sunabilirler. Ve diğer bir seçenek olarak Bodrum Havalimanı’nda araç kiralama imkanı da mevcuttur. Maddi yönden sıkıntı çekmeyecekler için ideal bir ulaşım alternatifidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir