Atlasjet

atlasjet uçak biletiTürkiye’nin önde gelen havayolu şirketlerinden bir tanesi olan Atlasjet on beş seneye yaklaşan tecrübe ile hizmet vermeye devam ediyor. Öger Holding tarafından kurulan bu şirket, iç ve dış hatlarda, tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımaktadır. Şirket ilk uçuşunu 2001 yılında gerçekleştirmişti. Firma uçuşa iki adet uçak ile başlamıştı. Şimdilerde şirketin filosunda yirmi iki adet uçak bulunuyor. Kısa zamanda Türkiye’nin en etkili uçuş firmalarından bir tanesi olan Atlasjet’in sloganı ise, hayallerin üstünde bir dünya… Firma sahip olduğu yirmi adet uçuş noktası ile önemli bir firma… Bu arada Atlasjet’in ortak çalıştığı şirketi de yazımızda mutlaka belirtmiş olalım. Atlasjet, Etstur ile ortak çalışma yürüten bir uçuş firması…

Atlasjet Firması

İstanbul merkezli kurulan Atlasjet firması maksimum güvenli uçuş politikasını temel politikası olarak belirlemiş bir firmadır. Bu bakımdan firmanın teknik departmanı şirketin en fazla çalışan departmanıdır. Firma bu departmanını günden güne güçlendirmiştir ve A seviyesi dahil bütün hat bakım hizmetlerini diğer uçuş firmalarına verebilecek seviye taşımıştır. Atlasjet Türkiye’nin uçuş güvenliği konusunda önemli çalışmalar yürüten ve bu çalışmalarının boyutunu her geçen gün arttıran önemli şirketlerden bir tanesidir. Şirketin bir havayolu şirketi olmasıyla birlikte, teknik bakım konusunda çok daha donanımlı ve başarılı bir şirket olduğu bilinmektedir. Şirket yolcu taşımasının yanı sıra bu konu ile de profesyonel anlamda ilgilenmektedir.

Atlasjet Şirketi

Jetmiş programı ile dikkat çeken Atlasjet şirketi bu program kapsamında müşterilerine çok önemli hizmetler sunuyor. Jetmil programının sunduğu olanaklardan yararlanmak isteyen müşteriler aynı ismi taşıyan karta sahip olmalılar… Bu kart aslında bir çeşit müşteri bağlılık programı… Yolcular bu kart sayesinde yaptıkları her yolculuktan puan kazanırlar. Kazandıkları bu puanlarla yine program kapsamında düzenlenen uçuşlardan ücretsiz ya da indirimli olarak yararlanabilirler. Jetmil müşteri bağlılık programına katılmak, isteyen her müşteri için ücretsizdir. Ayrıca firma Jetmil üyeliği için müşterilerine geniş bir kapsam sunar. Beş farklı gruptan kişi ya da kurumlar bu programa kayıt olabilirler. Çeşitli gruplar, tüzel kişilikler ve dernekler başta olmak üzere beş farklı grup bu programa başvurabilir. Firma Türkiye’nin çeşitli yerleri başta olmak üzere Ortadoğu ve Asya’ya da uçuşlar düzenlemektedir.

Atlas global

Atlasjet firması 2015 yılının başında bir açıklama yaptı ve ismini Atlas global olarak değiştirdiğini duyurdu. Bu değişiklik ile birlikte Atlasjet olarak bilinen ünlü şirketin Atlasglobal olarak yoluna devam ettiğini herkesin bilmesi gerekir. Çünkü bilet almak için gişelere yaklaştığınızda Atlasjet ibaresini görmediğiniz için, hatalı bir tercih yapabilirsiniz. Atlasglobal, Atlasjet şirketinin yeni ismidir. Atlasjet şirketi 2015 yılından itibaren hizmetlerini Atlasglobal ismiyle vermeye başlamıştır. Dolayısıyla Atlasjet şirketinden yararlanmak isteyen müşteriler Atlasglobal şirketinin sunmakta olduğu havayolu hizmetlerine yönelmeliler ve bu hizmetlerden yararlanmalılar. Atlasjet uçak bileti satın alma ve sorgulama için sitemizi kullanabilirsiniz.

Yeni Havalimanı Haberleri